Tu podaj tekst alternatywny

Oferta STEMB

Hurtownia materiałów budowlanych

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą. W naszych magazynach znajdziecie Państwo produkty które dzięki naszemu doświadczeniu zostały dobrane tak aby jak najdłużej i najlepiej służyły w waszych domach.

Tu podaj tekst alternatywny

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Dla Państwa wygody podzieliliśmy je na kategorie tematyczne tak aby łatwo było znaleźć interesujący produkt. Proszę pamiętać, że w każdym momencie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Namiary na nas znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt. Proszę się nie wahać nad telefonem do nas, odpowiemy na każde pytanie i odpiszemy na każdego maila. Oferujemy Państwu możliwość wycen kosztów realizacji dachów. Wystarczy mailem wysłać skan dachu lub zestawienie materiałów jakie Państwo potrzebujecie a w ciągu kilku dni otrzymacie ofertę zakupu towaru wraz z dostawą w każde miejsce w kraju.

Sprawdzeni wykonwacy

Jeżeli potrzebują Państwo sprawdzonych i pewnych wykonawców, to żaden problem, w naszej bazie posiadamy ekipy budowlane sprawdzone pod względem jakości oferowanych usług już od wielu lat. Posiadamy mieszalnie farb i tynków renomowanych firm KABE oraz 4Master. W każdym momencie nasz przedstawiciel i handlowcy mogą spotkać się z Państwem w dogodnym miejscu i czasie. Pragnę zapewnić, iż Państwa zaufanie i wybór naszej firmy zmotywuje nas do w pełni profesjonalnego zajęcia się waszą budową

Tu podaj tekst alternatywny

Katalog produktów